Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134385
Прогноз погоди
20.09.2016 - Про проведення фестивалю «У пошуках made in Ukraine»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від ____________№__________
        м. Житомир
      
Про проведення фестивалю
«У пошуках made in Ukraine»
 
Розглянувши лист фізичної особи-підприємця Савостіної Ю.Ю., з метою забезпечення підтримки українських виробників, відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради                         
 
ВИРІШИВ:
 
1. Погодити фізичній особі-підприємцю Савостіній Ю.Ю. (далі – організатор заходу) проведення фестивалю «У пошуках made in Ukraine» з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності  (далі – учасники заходу) з 01 жовтня 2016 року по  02 жовтня 2016 року з 08.00 год. до 22.00 год. за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 11, та на території Бульвару Нового.
Організатор заходу зобов’язаний забезпечити:
1.1. Наявність в учасників на торговому місці виписки з Єдиного державного реєстру.
1.2. Наявність на торговому місці продавця (юридичної особи) таблички із зазначенням назви, місцезнаходження і номера телефону суб’єкта підприємницької діяльності.
1.3. На торговому місці продавця (фізичної особи-підприємця) – таблички із зазначенням його прізвища, імені по батькові, місця проживання.
1.4. Наявність у продавців медичних книг.
1.5. Дотримання правил торговельного обслуговування та роботи закладів ресторанного господарства відповідно до діючих нормативних документів.
1.6. Дотримання громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходу.
1.7. Дотримання Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку, дотримання тиші у м. Житомирі, затверджених рішенням Житомирської міської ради від 29.03.2012 № 325.
1.8. Утримання об’єктів та прилеглої до них території в належному санітарно-технічному стані та естетичному вигляді, наявність урн та біотуалетів.
 1.9. Дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки.
1.10. Дотримання вимог чинного законодавства України.
2. Зобов’язати:
2.1. Управління житлового господарства та комунального господарства міської ради спільно з комунальним спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» Житомирської міської ради забезпечити належний стан в місці проведення заходу, облаштування території біотуалетами та сміттєзбиральними засобами.
2.2. Управління охорони здоров’я міської ради звернутись до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації для забезпечення чергування автомобіля швидкої та невідкладної медичної допомоги в місці проведення заходу.
2.3. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити організацію та взаємодію із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення заходу.
2.4. Управління культури, комунального господарства міської ради спільно з комунальним підприємством електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Житомирської міської ради, комунальним підприємством «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради забезпечити підключення апаратури, торговельних точок.
2.5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради організувати розміщення соціальної реклами, інформувати населення міста через засоби масової інформації про проведення фестивалю «У пошуках made in Ukraine».
3. Запропонувати:
3.1. Житомирському відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Житомирській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях проведення заходу.
3.2. Управлінню патрульної поліції в місті Житомирі забезпечити належну організацію дорожнього руху в місці проведення заходу.
3.3. Житомирському міському відділу управління ДСНС України у Житомирській області забезпечити перевірку та дотримання правил техногенної та пожежної безпеки, забезпечити чергування пожежної та спеціальної техніки.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове