Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5401
візитів всього: 355597
Прогноз погоди
14.09.2016 - Про зміни договорів найму жилих приміщень
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
    від _________№ _____
              м. Житомир
 
Про зміни договорів найму
жилих приміщень
 
Розглянувши заяви громадян міста про зміни договорів найму жилих приміщень, відповідно до ст. ст.103, 104, 105, 107 Житлового кодексу Української РСР та ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести зміни в договори найму жилих приміщень та відкрити особові рахунки:
 
1.1. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю  наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.2. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.3. … на квартиру № … будинку … по вул. .., що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
1.4. … на квартиру № … будинку … по вул. …, що складається з трьох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на ….  закрити.
1.5. … на квартиру № … будинку … по  пров. …, що складається з однієї кімнати жилою площею …кв.м. і кухні, сім’я …  чоловік, у зв’язку зі смертю наймача – …. Особовий рахунок на .... закрити.
1.6. … на квартиру № … будинку … по  вул. …, що складається з двох кімнат жилою площею … кв.м. і кухні, сім’я … чоловіки, у зв’язку з вибуттям наймача – …. Особовий рахунок на …. закрити.
2. Розділити особовий рахунок квартири № … будинку … по                     вул. … і відкрити особові рахунки …, сім’я … чоловік, на одну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорта під №3, площею … кв.м, …, сім’я … чоловіки, на одну кімнату, визначені у плані квартири технічного паспорта під №2 площею …кв.м.  У спільному користуванні залишити:
- кухню, визначену у плані квартири технічного паспорта під №5, площею… кв.м;
- ванну кімнату, визначену у плані квартири технічного паспорта під №7, площею … кв.м;
- вбиральню, визначену у плані квартири технічного паспорта під №6, площею … кв.м;
-  коридор, визначений у плані квартири технічного паспорта під №1, площею … кв.м.
Особовий рахунок на …, який помер, на дві кімнати, жилою площею … кв.м, закрити, відповідно до рішення Богунського районного суду м. Житомира від 25 лютого 2016 року, справа №295/11827/15-ц.
3. Контроль  за  виконанням  даного рішення покласти на  заступника  міського  голови  з  питань діяльності  виконавчих  органів  ради згідно  з  розподілом  обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове