Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5194
візитів всього: 132594
Прогноз погоди
14.09.2016 - Про організацію та проведення в місті Житомирі фестивалю сім’ї
 УКРАЇНА
  ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про організацію та проведення
в місті Житомирі фестивалю сім’ї
 
З метою долучення до міжнародного руху "Тиждень подружжя", спрямованих на зміцнення сімейних цінностей, відповідно до рішення Житомирської міської ради від 21.07.2016 № 268 "Про внесення змін до  Комплексної цільової програми розвитку культури міста Житомира на 2015-2017 роки" та  статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Організувати та провести 15 та 18 вересня 2016 року заходи до міжнародного руху "Тиждень Подружжя" та затвердити план проведення згідно з додатком.
 2. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради:
2.1 забезпечити організацію та проведення круглого столу "Сімейна політика України: цілі та завдання";
2.2 повідомити Житомирський відділ поліції Головного управління Національної поліції України про необхідність забезпечення охорони громадського порядку та  Управління патрульної поліції в місті Житомирі  про часткове перекриття та координацію дорожнього руху під час проведення  заходів згідно плану;
2.3 інформувати населення міста через засоби масової інформації про організацію та проведення в місті Житомирі фестивалю сім’ї.
3. Управлінню культури міської ради забезпечити встановлення звукопідсилюючої апаратури та сценічного майданчика на майдані  ім. С.П. Корольова.
4. Управлінням житлового господарства та комунального господарства  міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення  заходів, облаштування територій біотуалетами та сміттєзбиральними засобами.
5. Управлінню комунального господарства міської ради спільно з  комунальним підприємством "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради забезпечити підключення до електромережі   звукопідсилюючої апаратури на майдані ім. С.П. Корольова.
6.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хренова М.В.
 
 
Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради                                                                                     О.О. Ясюнецький      


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове