Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70652
Прогноз погоди
13.09.2016 - Про передачу багатоквартирних жилих будинків в управління ОСББ «Надія, 13», ОСББ «Шевченкове», ОСББ «Домбровського, 26»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
жилих будинків в управління
ОСББ «Надія, 13», ОСББ «Шевченкове»,
ОСББ «Домбровського, 26»
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Надія, 13» Рибак Е.А., «Шевченкове» Ковцуняка М.І., «Домбровського, 26» Коваля І.А. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №6» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №13 по Бульвару Польському в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Надія, 13».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №103 по вул. Шевченка в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Шевченкове».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №26 по вул. Домбровського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Домбровського, 26», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
5. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-3, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.