Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133025
Прогноз погоди
13.09.2016 - Про продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі
 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 

 
від _______________  № _________
                   м. Житомир
 
Про продовження строку дії дозволу
на розміщення зовнішньої реклами
в м. Житомирі
 
      Розглянувши заяви суб'єктів  господарської діяльності про продовження строку дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі, відповідно  до ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003  №2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами “,  рішення міськвиконкому від 11.03.2010 № 168 “Про затвердження  Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі”, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Продовжити строк дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м.Житомирі суб'єктам господарювання згідно з додатком 1 — терміном на 5 років.
         2. Відмовити  в продовженні строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі суб'єктам господарювання  згідно з додатком 2.    
         3. Зобов'язати суб'єктів господарювання укласти договір  на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі з департаментом містобудування та земельних відносин  міської ради у семиденний термін з дня прийняття рішення щодо продовження строку дії дозволу згідно з додатком 3.
         4. Доручити комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою  м.Житомира” міської ради упродовж 60 календарних днів з моменту прийняття цього рішення провести у встановленому порядку демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами згідно з додатком 2.
         5. Контроль за виконанням  цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Ясюнецького О.О.
 
 
Міський голова                                                                              С.І.Сухомлин
 
 13.10.2016 - Внесено зміни в додатки Завантажити
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове