Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів:
візитів сьогодні: 5347
візитів всього: 281942
Прогноз погоди
07.09.2016 - Про передачу комп'ютерної техніки
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
 від _____________ № ______
                        м. Житомир
 
Про  передачу
комп’ютерної техніки
 
 
 
      Відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, затвердженого рішенням міської ради від 29.09.2005 № 550 та з метою ефективного використання комп’ютерної техніки виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
  1. Дозволити департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради передати безоплатно на баланс виконавчого комітету Житомирської міської ради  комп’ютерну техніку згідно з додатком.
  2. Відділу бухгалтерського обліку і звітності департаменту бюджету та фінансів міської ради (Верпахівська Г.О.) оформити відповідні документи на передачу комп’ютерної техніки.
  3. Контроль  за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                            С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове