Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5193
візитів всього: 132585
Прогноз погоди
05.09.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків та передачу їх в управління ОСББ    
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу
багатоквартирних жилих
будинків та передачу їх
в управління ОСББ                           
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Джерело 39» Сєти М.В., «Набережне-47» Василенка М.А., «Київська-44» Поліщука С.С., «Андромеда-Житомир» Коломійця М.Г. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради:
1.1 зняти з балансу жилий будинок №39 по проспекту Назалежності в   м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Джерело 39»;
1.2 зняти з балансу жилий будинок №47 по вул. Крошенській в   м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Набережне-47».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №44 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Київська-44».
 
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №14» Житомирської міської ради зняти з балансу жилі будинки БОС 1/9, 1/10, 1/66, 1/423, 1/431, 1/463 в м. Житомирі та передати їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Андромеда-Житомир», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
5. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-3, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове