Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 52
візитів сьогодні: 5481
візитів всього: 401749
Прогноз погоди
01.09.2016 - Про списання матеріальних цінностей
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від  _______________   №__
            м. Житомир
 
 
Про списання матеріальних
цінностей
 
З метою ефективного та раціонального використання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Житомира, розглянувши клопотання управління охорони здоров’я  Житомирської міської ради, відповідно до ст.29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Житомирської міської ради від 29.09.2005 №550 «Про затвердження Положення про порядок відчуження та списання майна, що перебуває у власності територіальної громади міста Житомира», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Дозволити управлінню охорони здоров’я Житомирської міської ради (начальник Місюрова М.О.) списати з балансу матеріальні цінності згідно з додатком.
2. Зобов’язати управління охорони здоров’я Житомирської міської ради списання матеріальних цінностей, зазначених у додатку до цього рішення, провести відповідно до вимог чинного законодавства.
3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                     С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове