Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 5480
візитів всього: 401747
Прогноз погоди
30.08.2016 - Про затвердження Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання.
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про затвердження Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання
 
 
З метою удосконалення діяльності з розроблення міських цільових програм, підвищення ефективності  виконання  програм економічного і соціального розвитку міста Житомир, покращення контролю за належним їх виконанням та відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державні цільові програми», наказу Міністерства економіки України від 4 грудня 2006 року №367 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Затвердити Порядок розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання згідно з додатком.
  2. Скасувати рішення виконавчого комітету міської ради від 10.02.2011 №72 «Про Порядок розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання».
  3. Загальну координацію з розроблення міських цільових програм покласти на департамент економічного розвитку Житомирської міської ради. 
  4. Виконавчим органам Житомирської міської ради до 05 жовтня 2016 року  переглянути діючі міські цільові програми та привести їх у відповідність до вимог Порядку розроблення, фінансування, моніторингу міських цільових програм та звітності про їх виконання.
  5. . Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове