Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 134091
Прогноз погоди
30.08.2016 - Про проведення заходу «Майстерня міста»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про проведення заходу
«Майстерня міста»
 
 
 
З метою залучення громадських організацій та мешканців міста до розробки та реалізації інтегрованого плану розвитку міста Житомира, що розробляється в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст України» за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), відповідно до статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Лейпцігської хартії, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Провести 23-25 вересня 2016 року захід «Майстерня міста» в місті Житомирі.
2.  Затвердити план проведення заходу з згідно додатком.
3. Департаменту економічного розвитку міської ради організувати проведення заходу у визначені строки.
4. Управлінню житлового господарства міської ради та управлінню комунального господарства міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведення заходу, облаштування території сміттєзбиральними засобами.
5. Управлінню охорони здоров’я міської ради звернутися до департаменту охорони здоров’я Житомирської обласної адміністрації з метою забезпечення чергування автомобіля швидкої та невідкладної медичної допомоги упродовж проведення заходів.
6. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити організацію та взаємодію із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення заходів.
7. Управлінню культури міської ради та комунальному підприємству «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради забезпечити підключення до електромережі світло- та звукопідсилюючої апаратури, проектора та екрана від кінотеатру «Жовтень».
8. Управлінню культури міської ради та комунальному підприємству «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської сприяти у використанні екрану для демонстрації фільмів та приміщення кінотеатру «Жовтень».
9. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації про хід підготовки, проведення та результати заходу «Майстерня міста».
10. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради повідомити  Житомирський відділ поліції Головного управління Національної Поліції України у Житомирській області про необхідність забезпечення охорони громадського порядку в місцях проведення заходів.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове