Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 84
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545995
Прогноз погоди
ЗВІТ ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 скликання Раковича Олександра Івановича Про виконану роботу за перше півріччя 2016 року Перед громадою міста Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 
Депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об'єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями.
Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців виборчого округу.
 
(Із ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»)
 
ЗВІТ
ДЕПУТАТА
ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
7 скликання Раковича Олександра Івановича
Про виконану роботу за перше півріччя 2016 року
Перед громадою міста Житомира
 
14.08.2016 №1                                                                                                                   м. Житомир
 

Дата народження:

28.11.1971 р.

Округ:

Перший кандидат у партійному списку по м. Житомиру

Партійна приналежність:

Член Радикальної Партії Олега Ляшка

Фракція:

Радикальна Партія Олега Ляшка

Контактні телефони:

(0412) 47-19-07

Комісія:

Секретар постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій; член робочої групи з питань ефективного використання коштів міського бюджету; член робочої групи з управління комунальним майном Житомирської міської ради

Освіта:

Вища

Місце роботи:

ТОВ ТК «Полісся Продукт»

Посада:

Генеральний директор

 

У звітному періоді, як депутат Житомирської міської ради представляю інтереси територіальної громади виборців м. Житомира, виконуючи їх доручення в межах повноважень та беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.
 
Одним із основних обов'язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.
 
На момент подачі даного Звіту протягом 7 скликання було призначено та проведено 16 пленарних засідань сесій Житомирської міської ради. На  13 призначених пленарних засіданнях сесій був присутній, ознайомлений з матеріалами та готовий до розгляду питань порядку денного.
 
Протягом звітного періоду прийняв участь у 25-ти з 38-ми проведених засіданнях постійної комісії з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
Мною було підтримано більшість нагальних та важливих питань, що виносилися на розгляд сесій міської ради, серед яких питання економічного і соціального розвитку міста Житомира, розвитку його інфраструктури, затвердження концепції та створення індустріального парку в місті, вирішення низки бюджетних питань, щодо вдосконалення запровадженої програми розвитку культури міста Житомира, оздоровлення та відпочинку дітей, соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту, щодо благоустрою території міста, щодо передачі у власність квартир та земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, іншим незахищеним верствам населення. Додатково проведено роботу із залучення великих платників податків у місто, що напряму сприяє наповненню бюджету м. Житомира.
 
Ініційовано прийняття Житомирською міською радою рішення про накладення мораторію на підвищення тарифів з оплати житлово-комунальних послуг та звернення до Президента України про будівництво фонтану на р. Тетерів.
 
Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тієї чи іншої партії, або об'єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
 
В результаті отриманих звернень та вжитих заходів вирішено ряд проблемних питань мешканців. Забезпечений розгляд заяв та звернень виборців. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних питань. Прийнято та розглянуто по суті 17 звернень громадян.
 
За рахунок депутатських коштів передбачених для забезпечення потреб виборчого округу мною було спрямовано 49 000 (сорок дев’ять тисяч) грн. на проведення поточного ремонту Житомирського навчально-виховного комплексу № 38.
 
Окрім того, я та компанія, яку я очолюю веде активне соціальне життя, долучаючись до благодійних та важливих мистецьких проектів міста. Серед таких можна назвати:
 • співпрацю зі “Швейно-диверсійним батальйоном ГО “Допомога літнім людям”: надання матеріалів для пошиття натільної білизни військовослужбовцям ЗСУ;
 • проведення соціального проекту “Щасливе Дитинство” в м. Житомир, м. Бердичів та м. Коростень за участі МФК “Житомир” та Федерації кіокушинкай карате;
 • співпраця з ДНЗ № 10, 37, 38, 49, 69 та ЗОШ № 27.
 • спільний проекти з ЖДТУ по благоустрою дитячого майданчику ДНЗ № 69;
 • співпраця з організацією “Червоний Хрест”;
 • надання благодійної допомоги для Міжнародного благодійного фонду «Місія в Україну»;
 • співпраця з центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради;
 • встановлення благодійних скриньок в магазинах мережі для збору коштів спільно з БО “Разом до життя”;
 • допомога 95-й окремій аеромобільній бригаді;
 • вручення іменних стипендій найкращим студентам “Житомирського вищого професійного училища” та Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права;
 • участь в організації “Рекорду доброти” у м. Житомирі, 14.04.16;
 • проведення весняного прибирання з активістами РПЛ;
 • ініціація збору та направлення 10 000 підписів житомирян до Президента України П.О.Порошенка, щодо побудови обіцяного ним фонтану в м. Житомирі та багато іншого.
На цьому ми не зупиняємо свої соціальні ініціативи, адже лише допомагаючи іншим ми стаємо щасливішими самі.
 
Депутат Житомирської міської ради                                     Ракович О.І.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare