Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5195
візитів всього: 134008
Прогноз погоди
22.08.2016 - Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про підтримку реалізації інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області
 
 
З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів, враховуючи результати конкурсу, проведеного згідно порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 16 грудня 2015 року №888, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Погодити реалізацію інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області.
2. Затвердити результати конкурсу з визначення кращого інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області, визнавши переможцем конкурсу ТОВ «Житомиркомунсервіс».
3. Надати ТОВ «Житомиркомунсервіс» повноваження на виконання робіт з реконструкції повітряної лінії ПЛ – 10 кВ «Дениші» L=840,0 м КЛ-10 кВ (55 м), заміни трансформатору ТМ-400 кВА 10/0,4 кВ, реконструкції РУ-0,4 кВ та для організації процесу виконання згаданих робіт повноваження замовника.
4. Доручити юридичному департаменту міської ради спільно з департаментом економічного розвитку міської ради та комунальним підприємство «Житомирводоканал» Житомирської міської ради підготувати проект договору користування правим донним водоскидним отвором гідротехнічної споруди на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області з врегулюванням правових відносин, що виникають з цього питання.
5. Укласти тристоронній договір між ТОВ «Житомиркомунсервіс», комунальним підприємством «Житомирводоканал» Житомирської міської ради та Житомирською міською радою договір щодо користування правим донним водоскидним отвором гідротехнічної споруди на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області.
6. Уповноважити міського голову підписати договір користування правим донним водоскидним отвором гідротехнічної споруди на річці Тетерів в селі Дениші Житомирського району Житомирської області з ТОВ «Житомиркомунсервіс».
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                          С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове