Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 79
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590146
Прогноз погоди
22.08.2016 - Про укладання з ТОВ «Житомиркомунсервіс» договору користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (вул. Жуйка, 12)
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
 
РІШЕННЯ
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про укладання з ТОВ «Житомиркомунсервіс» договору користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі     (вул. Жуйка, 12)
 
 
 
З метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів, виконання умов договору, укладеного 23 травня 2013 року №1670 між Житомирською міською радою та ТОВ «Житомиркомунсервіс», відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Укласти з ТОВ «Житомиркомунсервіс», комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради та Житомирською міською радою договір користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (вул. Жуйка, 12).
2. Надати ТОВ «Житомиркомунсервіс» повноваження на виконання капітального та поточних ремонтів гідротехнічної споруди (гребля), а також її правого водовипуску, що знаходиться за адресою: вул. Жуйка, 12, м. Житомир та для організації процесу виконання згаданих робіт повноваження замовника.
3. Доручити юридичному департаменту міської ради спільно з департаментом економічного розвитку міської ради та комунальним підприємство «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради підготувати проект договору користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (вул. Жуйка, 12) з врегулюванням правових відносин, що виникають з цього питання.
4. Уповноважити міського голову підписати договір користування гідротехнічною спорудою на річці Тетерів в місті Житомирі (вул. Жуйка, 12) з ТОВ «Житомиркомунсервіс».
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare