Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134012
Прогноз погоди
15.08.2016 - Про вдосконалення виконання топографо-геодезичних робіт на території міста
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від ________________№__________
                         м. Житомир
 
Про вдосконалення виконання
топографо-геодезичних
робіт на території міста
 
З метою впровадження сучасних геоінформаційних технологій і методів організації топографо-геодезичних робіт, підвищення їх якості, відповідно до статті 10 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», пункту 3 статті 2, статті 16 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН Б.1.1-16:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру»,  ДБН А.2.1-1 – 2014 «Інженерні вишукування для будівництва», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Суб’єктам підприємницької діяльності, що виконують топографо-геодезичні роботи на території міста, передавати до служби містобудівного кадастру департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (далі – Служба кадастру) виключно в цифровому (векторному) вигляді топографічні плани масштабу 1:500 та інших масштабів у форматах: *.txf ГІС Panorama, *.dxf програми AutoCad, *.dmf програми Digitals, *shp ГІС ArcGIS для перевірки та введення їх до бази даних містобудівного кадастру.
Топографічні плани створюються відповідно до вимог, визначених нормативно-технічною документацією у сферах: інженерних вишукувань для будівництва, топографічного знімання масштабу 1:500 та створення цифрових топографічних планів.
2. Департаменту містобудування та земельних відносин міської ради:
2.1 забезпечити приймання, перевірку, у встановленні чинним законодавством терміни, внесення до бази даних містобудівного кадастру та зберігання матеріалів зйомок;
2.2 надавати методично – консультативну допомогу суб’єктам підприємницької діяльності, що виконують топографо-геодезичні роботи на території міста, по виконанню даних робіт, створенню цифрових (векторних) топографічних планів тощо.
3. Рекомендувати юридичним та фізичним особам, що здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг із розроблення містобудівної документації та проектної документації на будівництво, проектування інженерних мереж тощо приймати для проектування топографічні плани різних масштабів тільки з відміткою Служби кадастру. Відмітка Служба кадастру означає внесенням даних матеріалів до бази даних містобудівного кадастру.
4. Заборонити виконавчим органам міської ради та комунальним підприємствам міської ради приймати будь-яку документацію, в склад якої входить топографічна зйомка масштабу 1:500, без відмітки Служби кадастру.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове