Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145680
Прогноз погоди
15.08.2016 - Про наповнення бази даних містобудівного кадастру міста
 
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________№__________
                     м. Житомир
 
Про наповнення бази даних
містобудівного кадастру міста
 
З метою наповнення бази даних містобудівного кадастру, відповідно до статті 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підпункту 2 частини «б» пункту 1 статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 559 «Про містобудівний кадастр», ДБН Б.1.1-16:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру», виконавчий комітет міської ради:
 
ВИРІШИВ
 
1. Зобов’язати виконавчі органи міської ради та комунальні підприємства міської ради надавати щоквартально до 5 числа наступного місяця, в межах своїх повноважень, матеріали та інформацію для внесення до бази даних містобудівного кадастру служби містобудівного кадастру департаменту містобудування та земельних відносин міської ради згідно з додатком.
2. Запропонувати Публічному акціонерному товариству «Енергопостачальна компанія» «Житомиробленерго», Публічному акціонерному товариству «Житомиргаз», Житомирській філії Публічного акціонерного товариства «Укртелеком» надати в департамент містобудування та земельних відносин міської ради інформацію про експлуатаційні мережі та споруди інженерної інфраструктури з графічними та атрибутивними даними по них, результатами інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об’єктів інфраструктури для подальшого внесення даної інформації в систему містобудівного кадастру.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове