Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70631
Прогноз погоди
12.08.2016 - Про передачу багатоквартирних жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
жилих будинків в управління
об’єднань співвласників
багатоквартирних будинків                          
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Європа плюс» Красовецького В.О., «Добробут «НС-3» Гукова В.В., «Любарська, 4» Коробка В.І., «Покровська 133» Приходька Д.С., «Київська 47» Рибачука В.Д., «Михайла Грушевського» Баженова Л.А.,«Князів Острозьких 64-Б» Кохана С.Л., «Корольова 46А» Шелестюка А.М.,«ГЕНЕРАЛА ПЕТРІВА ВСЕВОЛОДА 11» Марченко Л.Є., «ДОМБРОВСЬКОГО - 45» Лисневича А.А., «Житичи» Валька О.Я. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №108в по вул. Чуднівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Європа плюс».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради:
2.1 зняти з балансу жилий будинок №3 по вул. Небесної сотні в    м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Добробут «НС-3»;
2.2 зняти з балансу жилий будинок №4 по вул. Любарській в   м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Любарська, 4».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №133 по вул. Покровській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Покровська 133», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради:
 4.1 зняти з балансу жилий будинок №47 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Київська 47», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира;
4.2 зняти з балансу жилий будинок №174 по проспекту Незалежності в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Михайла Грушевського»;
4.3 зняти з балансу жилі будинки №13,15 по вул. Небесної Сотні та №50 по вул. Київській в м. Житомирі та передати їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Житичи», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
5. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №11» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №64б по вул. Князів Острозьких в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Князів Острозьких 64-Б».
6. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №46а по вул. Корольова в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Корольова 46А».
7. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №14» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №11 по вул. Генерала Всеволода Петріва  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ГЕНЕРАЛА ПЕТРІВА ВСЕВОЛОДА 11».
8. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №45 по вул. Домбровського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «ДОМБРОВСЬКОГО-45», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
9. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
10. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-8, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.