Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134382
Прогноз погоди
12.08.2016 - Про передачу багатоквартирних жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про передачу багатоквартирних
жилих будинків в управління
об’єднань співвласників
багатоквартирних будинків                          
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Європа плюс» Красовецького В.О., «Добробут «НС-3» Гукова В.В., «Любарська, 4» Коробка В.І., «Покровська 133» Приходька Д.С., «Київська 47» Рибачука В.Д., «Михайла Грушевського» Баженова Л.А.,«Князів Острозьких 64-Б» Кохана С.Л., «Корольова 46А» Шелестюка А.М.,«ГЕНЕРАЛА ПЕТРІВА ВСЕВОЛОДА 11» Марченко Л.Є., «ДОМБРОВСЬКОГО - 45» Лисневича А.А., «Житичи» Валька О.Я. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №108в по вул. Чуднівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Європа плюс».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради:
2.1 зняти з балансу жилий будинок №3 по вул. Небесної сотні в    м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Добробут «НС-3»;
2.2 зняти з балансу жилий будинок №4 по вул. Любарській в   м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Любарська, 4».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №133 по вул. Покровській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Покровська 133», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради:
 4.1 зняти з балансу жилий будинок №47 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Київська 47», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира;
4.2 зняти з балансу жилий будинок №174 по проспекту Незалежності в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Михайла Грушевського»;
4.3 зняти з балансу жилі будинки №13,15 по вул. Небесної Сотні та №50 по вул. Київській в м. Житомирі та передати їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Житичи», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
5. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №11» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №64б по вул. Князів Острозьких в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Князів Острозьких 64-Б».
6. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №46а по вул. Корольова в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Корольова 46А».
7. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №14» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №11 по вул. Генерала Всеволода Петріва  в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ГЕНЕРАЛА ПЕТРІВА ВСЕВОЛОДА 11».
8. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №45 по вул. Домбровського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «ДОМБРОВСЬКОГО-45», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
9. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
10. Рекомендувати головам правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-8, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове