Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133027
Прогноз погоди
09.08.2016 - Про проведення фестивалю «Корольов-фест»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
 
Про проведення
фестивалю «Корольов-фест»
 
 
 
       Розглянувши лист ТОВ «Аляска груп», з метою забезпечення на території міста реалізації державної політики у сфері культури та мистецтва, відповідно до  рішення Житомирської міської ради від 21.07.2016 № 268 «Про внесення змін до  Комплексної цільової програми розвитку культури міста Житомира на 2015-2017 роки» та  статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
        1. Дозволити Товариству з обмеженою відповідальністю «Аляска груп»  проведення з 12 серпня по 10 жовтня 2016 року фестивалю «Корольов фест» з організацією арт-простору та зони відпочинку з дитячим майданчиком на майдані імені С.П. Корольова, 11 та  зобов’язати:
  1.  
1.2 управлінняжитловогогосподарствата комунальногогосподарстваміськоїради спільно з комунальним спеціалізованим ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» Житомирської міської ради забезпечити належний санітарний стан в місцях проведеннязаходів, облаштування територій біотуалетами та сміттєзбиральними засобами;
      1.3 управління по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації про проведення в місті Житомирі фестивалю «Корольов фест».
      2. Товариству з обмеженою відповідальність «Аляска груп»:
      2.1. Клопотати перед Житомирським відділом поліції Головного управління Національної Поліції України у Житомирській області та управлінням патрульної поліції в місті Житомирі про надання допомоги у дотриманні громадського порядку в місцях проведення заходів.
 
2
      2.2. Забезпечити:
     2.2.1 дотримання санітарно-гігієнічних норм, встановлених звукових норм, правил пожежної безпеки;
     2.2.2 надання невідкладної медичної допомоги під час проведення заходів.
     2.3. Укласти договір з КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради щодо відшкодування наданих комунальних послуг.
     2.4. Не здійснювати торгівлю підакцизними товарами та обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі під час проведення заходів.
     2.5. Не створювати перешкод учасникам дорожнього руху через перекриття проїзних частин вулиць, автомобільних доріг, тротуарів та узбіч.
     3. При невиконанні вимог Товариством з обмеженою відповідальність «Аляска груп», вказаних в цьому рішенні, проведення заходу може бути припинено.
     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Чиж Н.М.
 
 
Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради                                                                                           О.О. Ясюнецький


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове