Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70641
Прогноз погоди
04.08.2016 - Про передачу спортивної доріжки

 УКРАЇНА
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ______________ № _______
                             м. Житомир
 
Про передачу
спортивної доріжки
 
З метою належної експлуатації та якісного обслуговування спортивної доріжки, яка знаходиться на території Гідропарку, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу виконавчого комітету Житомирської міської ради спортивну доріжку – інвентарний номер 10310002, яка закріплена за   управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, на баланс  комунального підприємства «Парк» міської ради.  
2. Комунальному підприємству «Парк» міської ради, начальнику планово-фінансового відділу міської ради Борецькій Н.В., начальнику відділу господарського забезпечення міської ради Весельському А.В. приймання-передачу спортивної доріжки, вказаної у п.1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством. 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                                   С.І.Сухомлин                                                              


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.