Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133029
Прогноз погоди
04.08.2016 - Про передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
 ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про передачу нерухомого майна
 
 
 
З метою ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
         1. Передати з балансу комунального підприємства «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради нежитлові приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Вітрука, 53, загальною площею 338,0 кв. м. з підвалом на баланс комунального закладу «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради.
         2. Комунальну підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради та комунальному закладу «Централізована бібліотечна система»Житомирської міської ради приймання - передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством України.
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                   С.І. Сухомлин

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове