Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134011
Прогноз погоди
02.08.2016 - Про аудит
   УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
                    сесія сьомого скликання
 
 
від ______№ ______
               м. Житомир
 
 
Про аудит
 
 
З метою контролю за отриманням позитивного фінансового результату діяльності комунальних підприємств, запобігання причин збитковості та ефективним використанням бюджетних коштів виконавчими органами міської ради, керуючись Законом України «Про аудиторську діяльність», ст. 24 Господарського кодексу України, ст.ст. 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
                                           
ВИРІШИЛА:
 
1. Проводити один раз на два роки незалежні аудиторські перевірки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Житомирської міської ради та виконавчих органів Житомирської міської ради.
 
2. Щороку при формуванні програми соціального та економічного розвитку, а також міського бюджету передбачати асигнування для оплати послуг незалежних аудиторів для проведення аудитів комунальних підприємств у складі видатків на утримання департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради; для проведення аудитів виконавчих органів ради – у складі видатків на утримання контрольно-аналітичного відділу Житомирської міської ради.
 
 3. Графіки проведення аудитів затверджувати рішеннями виконавчого комітету міської ради до 15 грудня року, що передує плановому.
 
 
5. Звіти про результати аудиту оприлюднювати на сайті міської ради не пізніше 30 днів після завершення аудиторського дослідження.
 
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 
 
Міський голова                                                                           С.І. Сухомлин
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове