Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 80
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546292
Прогноз погоди
ЗВІТ  ДЕПУТАТА ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 7 скликання Блажкевич Ольги Михайлівни про виконану роботу за перше півріччя 2016 року перед громадою міста виборчого округу № 27
ЗВІТ  ДЕПУТАТА
ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
7 скликання Блажкевич Ольги Михайлівни
про виконану роботу за перше півріччя 2016 року
перед громадою міста виборчого округу № 27
 
28.07.2016 року № 06                         
м. Житомир   

Дата народження:

08.11.1970 р.

Округ:

Виборчий округ № 2

(орієнтовна кількість виборців  5643 особи)

Партійна приналежність:

Партія «Солідарність «Блок Петра Порошенка»

Фракція:

Партія «Солідарність «Блок Петра Порошенка»

Контактні телефони:

(050) 313-37-04

Комісія:

Член постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства та протидії корупції

 

Освіта:

Вища

Місце роботи:

 

Посада:

Публічне акціонерне товариство «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД»

Начальник юридичного відділу

   

 
У звітному періоді, як депутат Житомирської  міської ради по 27 виборчому  округу, представляю інтереси територіальної громади, виборців виборчого округу, виконуючи їх доручення в межах повноважень та беру активну участь у здійсненні місцевого самоврядування.
 
Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, а тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.
На момент подачі даного Звіту протягом  7 скликання було призначено та проведено 12 сесій Житомирської міської ради. На всіх призначених сесіях була присутня, ознайомлена з матеріалами  та готова до розгляду питань порядку денного.
Є членом тимчасової депутатської комісії з перейменувань вулиць, в роботі якої приймаю активну участь.
Протягом звітного періоду була присутня на 16-ти з 17-ти проведених засіданнях постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства та протидії корупції, членом та секретарем якої являюся.
Так, за моєї безпосередньої участі були розроблені та впроваджені такі важливі документи, яка Регламент Житомирської міської ради, Положення про постійні комісії Житомирської міської ради, Положення про помічника-консультанта депутата Житомирської міської ради та інші.
Мною було підтримано більшість нагальних та важливих питань, що виносилися на розгляд сесій міської ради, серед яких питання економічного і соціального розвитку міста Житомира, розвитку його інфраструктури, затвердження концепції та створення індустріального парку в місті, вирішення низки бюджетних питань, питань щодо вдосконалення запровадженої програми розвитку культури міста Житомира, оздоровлення та відпочинку дітей, соціальної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту, щодо благоустрою території міста, щодо передачі у власність квартир та земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, іншим малозахищеним верствам населення.
Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу з виборцями, людьми всіх категорій незалежно від віку і зайнятості на тій чи іншій роботі, належності до тої чи іншої партії, або об’єднання, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.
В результаті отриманих звернень та вжитих заходів вирішено ряд проблемних питань мешканців, в тому числі, за рахунок депутатських коштів передбачених для забезпечення потреб виборчого округу.
 
Так, мною було спрямовано 45 000 грн. на рахунок Житомирського міського територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) Житомирської міської ради. За частину даний  коштів  було придбано та особисто передано малозахищеним громадянам 332 продуктових набори. До кожного продуктового набору входить: олія -1 л., цукор – 1 кг., рис – 1 кг., манка – 1 кг., вермішель – 1 кг., борошно  - 2 кг.  Інша частина коштів спрямована на забезпечення гарячими обідами соціально-незахищених осіб.
 
Окрім зазначеного, було виділено кошти  в сумі 1 500 грн., на потреби Житомирського дитячого дошкільного закладу №61 (вул. Гоголівська, 67, тел. 36-04-63)  для придбання принтера.
 
Надано матеріальну допомогу в сумі 1 000 грн.  Ковнацькій Тетяні Анатоліївні для лікування дитини.
 
Надано матеріальну допомогу в сумі 500 грн.  Босик Тетяні Борисівні для лікування дитини (придбання слухового апарату).
 
Мною було надано практичну допомогу мешканцям двох багатоповерхівок у створенні Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). 
 
За моєї ініціативи включено в програму розвитку та благоустрою  міста на 2016 рік виконання наступних робіт:

№ з/п

Перелік  необхідних робіт

 

Адреса в м. Житомир

 

 

1.

Проведення влаштування асфальтного покриття прибудинкової території (дворової території) будинку

вул. Бородія, буд. 32/98,

вул. Гоголівська, 94, Гоголівська, 96

2.

Проведення зрізання та кронування аварійних  дерев

м-н Мистецькі Ворота,4;

вул. Вокзальна 18, 20, 22,та 24

3.

Встановлення сучасного дитячого майданчика у дворі багатоквартирного будинку

вул. Гоголівська, 104

4.

Проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення  з заміною ліхтарів з лампою розжарювання на світлодіодні ліхтарі та встановлення додаткових ліхтарів

вул. Бородія, буд. 32/98,

пров. Східний, пров. 1,2,3,-й Гоголівський, вул. Академіка Слуцького, вул. Академіка Векслера, вул. Перша Партизанська,  вул. Бориса Тена,58

5.

Проведення капітального ремонту вулиць

вул. Перша Партизанська )(вул. Б.Тена – пров. Вацьківський)

6.

Проведення капітального ремонту дощової каналізації

від вул. Вітрука до вул. Бородія

7.

Будівництво пандусу

Вул. Мистецькі Ворота

 

Забезпечений розгляд заяв та звернень виборців. Постійно проводилася робота щодо вирішення проблемних у них питань. Всього було розглянуто і вирішено по суті 15 заяв.
 
Вважаю, що при прийнятті рішень, які зачіпають інтереси всієї громади, є необхідним більш широке використання форм прямої демократії, а саме: громадські слухання, загальні збори, консультативні опитування та місцеві референдуми - це той шлях, за допомогою якого можна не тільки зменшити кількість скарг і звернень, але й підняти рівень самосвідомості і відповідальності громадян за їх виконання.
 
Сподіваюсь на подальшу плідну роботу. 
 

Депутат міської ради                                                         Блажкевич О.М.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare