Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132242
Прогноз погоди
28.07.2016 - Про  передачу нерухомого майна
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
             м. Житомир
 
Про  передачу нерухомого
майна
 
Розглянувши клопотання департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради про зняття з балансу підприємства приміщень, які не використовуються в господарській діяльності, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати з балансу департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської  міської ради  на  баланс комунального підприємства “Агентство з управління майном” Житомирської міської ради нежитлові приміщення за адресами: м. Житомир, вул. Покровська, 4 загальною площею -  541,2 кв.м.; м. Житомир, майдан  ім. С.П. Корольова, 6 загальною площею — 459,0 кв.м.
2. Комунальному підприємству “Агентство з управління майном” Житомирської міської ради приймання - передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                  С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове