Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 55
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547025
Прогноз погоди
26.07.2016 - Про оголошення Днів жалоби у м. Житомир
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _______________  № _________
                                 м. Житомир
 
Про оголошення Днів жалоби
у м. Житомир
 
З метою вшанування пам’яті мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України, керуючись ст. 8 Закону України "Про поховання та похоронну справу", ч. 1 ст. 52 та ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Оголошувати Дні жалоби під час поховання мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України.
 
2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради  (Дідківський М.В.) спільно з департаментом праці та соціального захисту населення міської ради (Краснопір В.В.) в разі отримання відомостей щодо поховання мешканців м. Житомира, які загинули під час проведення антитерористичної операції, захисту суверенітету та територіальної цілісності України негайно надавати інформацію управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради для забезпечення оприлюднення відповідного повідомлення та поширення його в засобах масової інформації.
 
         3. На знак скорботи за загиблим у Дні жалоби на адміністративних будівлях органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, що знаходяться на території                           м. Житомира, приспускати Державний прапор України із траурною стрічкою.
 
4. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності, скасувати у Дні жалоби проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.
5. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради (Рибак А.В.) забезпечити оприлюднення цього рішення у засобах масової інформації в установленому порядку.
 
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
 
Міський голова                                                                         С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare