Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5183
візитів всього: 134382
Прогноз погоди
19.07.2016 - Про передачу нерухомого майна
 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про передачу нерухомого майна
 
 
 
З метою реалізації в місті Житомирі державної політики у сфері охорони здоров’я, ефективного використання приміщень комунальної власності міста, відповідно до статей 29, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
         1. Передати  з  балансу  комунального  підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради нежитлові приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Героїв Десантників, 23, загальною площею 220,6 кв. м. на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня № 2.
 
         2. Комунальному  підприємству  «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради та комунальній установі Центральна міська лікарня № 2 приймання - передачу нерухомого майна, вказаного в пункті 1 цього рішення, провести згідно з чинним законодавством України.
 
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                   С.І. Сухомлин
 
 
 
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове