Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5217
візитів всього: 179946
Прогноз погоди
18.07.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ «Адмірала Щасного 7», ОСББ «Надія-88/90», ОСББ «Кольоровий Світ», ОСББ «ГАГАРІНА-5», ОСББ «Центральний Івана Кочерги»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
ОСББ «Адмірала Щасного 7», ОСББ «Надія-88/90»,
ОСББ «Кольоровий Світ», ОСББ «ГАГАРІНА-5»,
ОСББ «Центральний Івана Кочерги»               
 
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Адмірала Щасного 7» Бартков`як І.В.,                      «Надія-88/90» Маріщенка С.М., «Кольоровий Світ» Матущенка С.В., «ГАГАРІНА-5» Петренко О.А., «Центральний Івана Кочерги» Бакіної Т.О. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №7 по вул. Адмірала Щасного в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Адмірала Щасного 7».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №11» Житомирської міської ради зняти з балансу жилі будинки №№ 88а, 90 по вул. Івана Мазепи в м. Житомирі та передати їх               в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку                  «Надія-88/90».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилі будинки № 9 по вул. Степана  Бандери та № 41  по  вул. Небесної Сотні в
 
 
м. Житомирі та передати їх в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Кольоровий Світ».
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради:
4.1  зняти з балансу жилий будинок №5 по вул. Гагаріна в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «ГАГАРІНА-5»;
4.2  зняти з балансу жилий будинок №6 по вул. Івана Кочерги в                      м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Центральний Івана Кочерги».
5. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
6. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-4, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин
 
26.07.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове