Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133028
Прогноз погоди
18.07.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків
               
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Захисник Полісся 108-А» Пельця А.Р., «Новий Бульвар 7» Рафальської О.П., «Перемоги 3» Табакаєвої М.Г., «Бузок -9» Борисової Г.О., «Київська, 41» Протасевич О.О., «Київська 112»                 Андронюка О.В., «НАШ ДІМ-94» Піонтківської І.Є., «Майдан Польовий, 11» Карпюка В.П., «вул. Шевченка 107» Богуцької Н.Ю., «В.Бердичівська, 55» Фатьянова В.В., «Нові господарі» Мацібори Б.П., «Князів Острозьких 1» Хознаферова Д.М., «Житичі» Опанасюк Л.М. та керуючого справами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Щаслива оселя 29а» та «Сокіл-7» Панченко Л.Л. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №108а по вул. Чуднівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Захисник Полісся 108-А».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №7 по бульвару Новому в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Новий Бульвар 7».
 
 
 
 
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №4» Житомирської міської ради:
3.1 зняти з балансу жилий будинок №29а по проспекту Незалежності в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Щаслива оселя 29а»;
3.2 зняти з балансу жилий будинок №7 по вул. Отаманів Соколовських в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сокіл-7», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №5» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №3 по вул. Перемоги в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку                 «Перемоги 3».
5. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради:
5.1 зняти з балансу жилий будинок №9 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Бузок -9», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира;
5.2 зняти з балансу жилий будинок №41 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Київська, 41», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
6. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №9» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №112 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку                 «Київська 112».
7. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №11» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №94 по вул. Київській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку                 «НАШ ДІМ-94».
8. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради:
8.1 зняти з балансу жилий будинок №11 по площі Польовій в                           м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Майдан Польовий, 11»;
8.2 зняти з балансу жилий будинок №107 по вул. Шевченка в                         м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «вул. Шевченка 107», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
 
9. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради:
9.1 зняти з балансу жилий будинок №55 по вул. Великій Бердичівській в              м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «В. Бердичівська, 55»;
9.2 зняти з балансу жилий будинок №38 по вул. Довженка в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Нові господарі»;
9.3 зняти з балансу жилий будинок №1 по вул. Князів Острозьких в              м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Князів Острозьких 1»;
9.4 зняти з балансу жилий будинок №35а по вул. Шевченка в                           м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Житичі».
10. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
11. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-9, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин
 
26.07.2016 Внесено зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове