Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132151
Прогноз погоди
15.07.2016 - Про присвоєння Олегу Ольжичу (Кандибі) та Сціборському М.О. звання Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно)

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

 

 
від ___________ № _____
                   м. Житомир
 
 
Про присвоєння Олегу Ольжичу (Кандибі) та
Сціборському М.О. звання
Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно)
 
 
Враховуючи клопотання депутата Житомирської міської ради, відповідно до протоколу від 30.06.2016 №17 комісії з  питань  нагородження громадян  та юридичних осіб за заслуги  перед містом Житомиром відзнаками Житомирської міської ради та її виконавчого комітету, рішення Житомирської міської  ради  від ____________ №______ «Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Житомира»,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира» (посмертно) за патріотизм, відданість Україні, вклад в історію міста Житомира та значний особистий внесок творення Української держави:
 
Олегу Ольжичу (Кандибі)
українському поету, політичному діячу
Сціборському Миколі Орестовичу
українському національному діячу, полковнику
    
2. Управлінню по зв’язках з громадськістю оприлюднити інформацію даного рішення на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради .
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Чиж Н.М. та керуючого справами виконавчого комітету Пашко О.М.
 
 
Міський голова                                                                                  С.І. Сухомлин
 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове