Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 75
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507881
Прогноз погоди
13.07.2016 - Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі
 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

 
від _______________  № _________
                   м. Житомир
 
Про надання дозволу на розміщення
зовнішньої реклами в м. Житомирі
 
Розглянувши заяви розповсюджувачів зовнішньої реклами щодо надання  дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі, відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про рекламу», “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, постанови  Кабінету Міністрів  України від 29.12.2003 № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 11.03.2010 № 168 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ: 
                                                                                                                                   
1. Надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі  суб’єктам господарювання згідно з додатком 1 — терміном на 5 років.
2. Відмовити у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі суб’єктам господарювання згідно з додатком 2.
3. Зобов’язати суб’єктів господарювання укласти договір на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі у семиденний термін з дня прийняття рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами згідно з додатком 3.
4. Доручити комунальному підприємству “Інспекція з благоустрою  м.Житомира”  міської ради упродовж 60 календарних днів з моменту прийняття цього рішення провести у встановленому порядку демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами згідно з додатком 2.             
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Ясюнецького О.О.
 
Міський голова                                                                                     С.І.Сухомлин
 
12.08.2016 Внесено зміни в додатки Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare