Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70637
Прогноз погоди
11.07.2016 - Про участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»
 
 
З метою підвищення енергоефективності об’єктів бюджетної сфери міста та реалізації субпроекту «Термореновація будівель бюджетних закладів міста Житомир» відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 16 Бюджетного кодексу України, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Долучитися до проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».
2. Дозволити департаменту бюджету та фінансів міської ради залучити кошти позики від Європейського інвестиційного банку на умовах, визначених Фінансовою угодою щодо проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», в обсязі до 35 000 000,00 (тридцять п’ять мільйонів) євро для фінансування субпроекту «Термореновація будівель бюджетних закладів міста Житомир».
2. Уповноважити директора департаменту бюджету та фінансів міської ради Гаращука Сергія Петровича здійснювати організаційно-правові дії для укладання Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України та Житомирською міською радою.
3. Гарантувати упродовж терміну дії Угоди про передачу коштів позики виконання зобов’язань територіальної громади міста згідно умов цієї угоди.
4. Департаменту бюджету та фінансів міської ради упродовж терміну дії Угоди про передачу коштів позики планувати в міському бюджеті міста видатки на виконання зобов’язань згідно умов цієї угоди.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.