Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477968
Прогноз погоди
«Ми не реагуємо на політичний фарс», - Ігор Гундич
16 серпня 2010 року 14:13

Щодня на лінію справно виходить 90 тролейбусів та 14 трамваїв

 

На сьогоднішній день Житомирське ТТУ працює на одному з найвищих професійних рівнів в Україні. Заступник міського голови Ігор Гундич повідомив, що міський електротранспорт  - це майбутнє нашого міста.

 

 

«Ми щодня працюємо для того, щоб житомиряни комфортно пересувалися містом. На сьогоднішній день ми постійно шукаємо шляхи, щоб зберегти та розвивати електротранспортну галузь», - заявив Гундич.

 

 

 

 

Держава заборгувала транспортникам 46 мільйонів гривень.

 

 

 

 

«Люди, які розказують про знищення Житомирського ТТУ міською владою, займаються відвертим політичним фарсом. Жодної пропозиції, або конкретної програми від них не надходило. Люди повинні знати, що жоден із тих, хто сьогодні організовував ці мітинги, не думає про тролейбуси чи трамваї, а лише про те, як зробити собі рейтинг. Звичайно у нас є проблеми і не ми їх собі створили – це проблеми державного рівня», - сказав заступник міського голови.

 

 

 

 

Вперше за десять років підприємство не має жодних боргів перед транспортниками. ЖТТУ погасило борги по заробітній платі, пенсійному фонду, з податків та іншим виплатам у сумі 5 мільйонів гривень.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare