Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5586
візитів всього: 512379
Прогноз погоди
Міський центр соціальних служб продовжує свою роботу : оздоровче літо 2010 для його підопічних триває !
5 серпня 2010 року 09:46
Міський центр соціальних служб продовжує свою роботу :
оздоровче літо 2010 для його підопічних триває !

     Продовжує свою роботу ІІІ спеціалізована зміна для дітей з функціональними обмеженнями на базі приміського оздоровчого табору „Супутник ”. До роботи з дітьми та батьками залучений психолог міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 
     Діти з зацікавленістю беруть участь у загальнотабірних заходах та заходах, які проводені психологом. За період з 28липня по 4 серпня діти взяли участь у лекційно-тренінгових заняттях з тематики „Що ми знаємо про дружбу?”, „Я у колі однолітків”, „Формування навичок релаксації”, рольових іграх, спрямованих на профілактику страхів та тривожності, формування навичок уникнення конфліктних ситуацій тощо.
    Батькам також надаються індивідуальні консультації з питань виховання дітей, , підвищення рівня їх самооцінки, уникнення конфліктних ситуацій в сім’ї. Під керівництвом вихователів діти навіть створили власний ляльковий театр, самостійно пишуть сценарії.
    Усі заходи проходять в атмосфері взаємопідтримки, розуміння та поваги.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare