Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451178
Прогноз погоди
З серпня 2010 року житлові субсидії для громадян стали доступнішими
4 серпня 2010 року 14:21
Віднині сім'ям, які складаються лише з пенсіонерів та інших непрацездатних громадян, надано право сплачувати за житлово-комунальні послуги не більше 10 % сукупного доходу (в межах норм споживання).
Сім'ї, в складі яких є працездатні особи, мають право платити за житлово-комунальні послуги не більше 15 %.
Пенсійний фонд надсилає Вам Заяву та Декларацію. Ви можете заповнити їх за наданими зразками та надіслати в управління соціального захисту {конверт для безкоштовної пересилки додається). Вам нікуди не потрібно приходити.

УВАГА! Якщо з вами зареєстровані та проживають особи працездатного віку - додайте до Заяви та Декларації довідки про їх доходи за попередні 6 місяців {чи за попередній календарний рік у разі звернення за субсидією на тверде паливо).
В управлінні соціального захисту розрахують вашу субсидію і надішлють вам повідомлення про її призначення.

ВАЖЛИВО! Відтепер не потрібно надавати довідки про забезпеченість житлово-комунальними послугами.
Наявність заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг не є перешкодою для одержання субсидій.
Якщо площа Вашого будинку {квартири) перевищує встановлені нормативи {21 кв. м на особу та додатково - 10,5 кв. м на сім'ю) зверніться до комісії місцевих органів влади, яка розгляне можливість надання Вам субсидії на площу, що перевищує вказані нормативи.
Якщо на даний час ви користуєтесь субсидією, вам не потрібно заповнювати надіслані Заяву та Декларацію чи звертатись до органів соціального захисту, субсидія за новими умовами буде вам перерахована автоматично, без вашого звернення.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутись до місцевого управління соцзахисту, чи подзвонити на «гарячу лінію» за телефоном 0-800-507-309.


Зразки бланків, які необхідно буде заповнити для оформлення житлових субсидій (скачати)
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden