Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5330
візитів всього: 278700
Прогноз погоди
Управління НС та ЦЗН міської ради застерігає
3 серпня 2010 року 14:51


Управління з питань надзвичайних
ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застерігає

 

Увага, спека!

 

Протягом  останніх днів значно зросла температура повітря. Як наслідок – підвищився ризик отримання сонячного та теплового ударів.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради застережує жителів міста про необхідність дотримуватись елементарних правил поведінки під час перебування на вулиці та в неналежно провітрюваних приміщеннях.

Попередження перегрівання організму полягає в обмеженні перебування на сонці, приміщеннях з високими температурами.

Шановні громадяни! Не зловживайте витривалістю свого організму, більше знаходьтесь в холодку, обмежуйте фізичні навантаження, провітрюйте приміщення, періодично охолоджуйтесь.

Запам'ятайте, що вживання в жару алкогольних напоїв різко по­рушує терморегуляцію організму та може викликати тепловий удар.

Аби уникнути сонячного удару - одяг має бути з легкої нещільної тканини, світлий, слід носити капелюх.

Намагайтесь дотримуватись питного режиму, уживаючи неміц­ний чай і квас. Варто підтримувати в організмі водно-сольову рівновагу.

Запам'ятайте! Небезпека сонячного і теплового удару збільшується при фізичному навантаженні і відсутності води. Організм не встигає охолоджуватися і швидко перегрівається.

В усіх випадках перегрівання організму слід терміново викликати лікаря.

Заступник начальника О. А. Куліковський  Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове