Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5313
візитів всього: 232925
Прогноз погоди
Держава заборгувала транспортникам 46 мільйонів гривень
28 липня 2010 року 12:24
Держава заборгувала транспортникам 46 мільйонів гривень
 
Наше завдання - це комфорт житомирян, — Ігор Гундич


Рішення про тимчасове переведення тролейбусів у ДЕПО № 1 – це один із найраціональніших шляхів економії витрат ТТУ. Таким чином ми економимо два з половиною мільйони в рік.
«Наше головне завдання – це комфорт житомирян…», - стверджує Ігор Гундич. Транспорт ходить в місті по графіку. Щодня на лінію виходить 90 тролейбусів та 14 трамваїв.
«Ми не говоримо про те, що завтра з вулиць нашого міста зникне електротранспорт. Навпаки, ми працюємо над тим, щоб закупити нові тролейбуси. Для мене головне, щоб люди, які вранці чекають на транспорт, могли зручно і без проблем добратись до роботи», - говорить Ігор Гундич.
Заступник міського голови зазначив, що зібрання біля стін міської ради групки мітингувальників – це цілком прогнозована річ. «Уже всі розуміють, що скоро на нас чекають вибори. Усі політичні аутсайдери шукають хоч якогось приводу показати себе. Це нагадує класичний сюжет про те, як Дон Кіхот боровся з вітряками. Самі вигадали проблему, самі її вирішують. Люди повинні знати, що жоден із тих, хто сьогодні організовував ці мітинги, не думає про тролейбуси чи трамваї, а лише про те, як зробити собі рейтинг. Якби вони справді переживали за людей, то вони би запропонували шляхи економії коштів та виходу ТТУ з кризи», - зауважив Ігор Гундич.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове