Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5122
візитів всього: 113973
Прогноз погоди
Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує роботу в дитячих приміських оздоровчих таборах
20 липня 2010 року 17:40
Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує свою превентивну роботу в дитячих приміських оздоровчих таборах міста щодо профілактики негативних явищ та формування здорових життєвих цінностей.
В оздоровчому таборі на базі Центру нетрадиційної і народної медицини, та на базі дитячого приміського оздоровчого табору „Супутник” спільно з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділенням Клініки дружньої до молоді було проведено лекційні заняття „Твоє життя – в твоїх руках”. Учасниками якого стали діти віком від 12 до 17 років. Підлітки отримали інформацію від лікаря-дерматовенеролога про запобігання венеричним та інфекційним захворюванням. Також важливою для дітей стала консультація про правила поведінки на воді, поводження з вибухонебезпечними предметами, яку надав заступник начальника управління МНС.
На базі Житомирського приміського оздоровчого табору „Лісовий берег” відбувся тренінг „Домашнє насильство щодо дітей: види і наслідки”, учасниками якого стали діти віком 15-16 років. Під час тренінгу дітям говорили про власні права у сім’ї і про неприпустимість насильства по відношенню о себе з боку старших.
Наприкінці зазначених заходів діти отримали інформацію про адреси і телефони, за якими слід звертатися по допомогу у разі виникнення певних проблеми.

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL /link/ek.php was not found on this server.