Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5348
візитів всього: 281965
Прогноз погоди
Обережно, сказ!
14 липня 2010 року 15:32
Обережно, сказ!

Житомирська міська надзвичайна протиепізоотична комісія звертається до житомирян із застереженням у зв’язку з виявленням неодноразових випадків захворювання тварин на сказ.
Так, рішенням комісії від 19 травня 2010 року неблагополучним пунктом по захворюванню тварин на сказ оголошено Богунський район та введено карантинні обмеження.
11 червня 2010 року неблагополучним пунктом по захворюванню тварин на сказ оголошено Корольовський район, де також введено карантинні обмеження. Вогнищем захворювання є територія ЗАТ «Укртранс-Житомир» (вул. Баранова, 62). 12 липня на цій же території було виявлено чергове захворювання собаки на сказ.
Як зазначив заступник міського голови Олег Старинець, джерелом захворювання є бродячі собаки. За його словами, всі керівники підприємств та організацій, які розташовані на вищезазначеній території, одержали вказівку щодо неухильного виконання рішення міської ради №1123 від 26 грудня 2009 року «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші в місті Житомирі», пункт 12.1 (утримання собак, котів та інших тварин). Також вимагається взяти на суворий облік бродячих собак, що знаходяться на території ввірених їм підприємств та обладнати місця для їх утримання.
Окрім цього, необхідно повідомляти міську державну лікарню ветеринарної медицини в м. Житомирі за телефонами 37-20-36 та 37-34-18 про кількість тварин для проведення профілактичного щеплення.
Від власників тварин вимагається утримувати їх в облаштованих вольєрах та на прив’язі.
За словами О.Старинця, у разі невиконання даних вимог керівники підприємств будуть притягнуті до адміністративної відповідальності згідно із Законом України «Про ветеринарну медицину» (ст. 48) за розповсюдження особливо небезпечного захворювання – сказу.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове