Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 5122
візитів всього: 113963
Прогноз погоди
Вшановуючи видатного земляка
2 липня 2010 року 16:54

2 липня 2010 року у м. Житомирі за адресою вул. Адмірала Щастного, 20 в урочистій обстановці було відкрито меморіальну дошку нашому видатному земляку Олексію Михайловичу Щастному.

Варто зазначити, що встановленню передувала кропітка робота з архівними документами фахівців, краєзнавців та істориків, які досконало вивчили питання доцільності встановлення цього пам’ятного знаку.

Остаточне рішення про встановлення дошки було прийнято виконавчим комітетом Житомирської міської ради після відповідного розгляду й наступної позитивної пропозиції комісії міської ради з топоніміки.

Як зазначив під час церемонії відкриття дошки секретар міської ради Анатолій Каленський, сім’я нашого видатного земляка має давні дворянські українські корені й походить з Волині, а сам О.Щастний народився й деякий час жив у нашому древньому місті.

За словами А.Каленського, Олексій Щастний був кадровим морським офіцером й особливо прославився тим, що у віці тридцяти семи років у буремному 1918-му вивів з німецького полону 238 кораблів Балтійського флоту. Й тому пам’ять про таких людей повинна жити вічно у серцях гідних потомків й має бути належним чином увіковічена.

Секретар міської ради також особливо підкреслив, що історія нашої держави, особливо процес її становлення були дуже не простими. Й тому не слід політизувати процеси вшанування пам’яті таких людей, як адмірал Щастний.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
404 Not Found

Not Found

The requested URL /link/ek.php was not found on this server.