Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545673
Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
30 червня 2010 року 14:21

На відзначення Дня Конституції України та Дня молоді в м. Житомирі управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було проведено ряд спортивних заходів.

ТРИАТЛОН
25 червня в Гідропарку відбувався чемпіонат м. Житомира серед молоді на дистанції (плавання – 300 м., велогонка – 8 км., біг – 2 км.). Головними завданнями, які ставили перед собою організатори спортивного заходу, були – підведення підсумків роботи відділень триатлону ДЮСШ міста, відбір збірної команди міста для участі в чемпіонаті України з триатлону серед юнаків.
Серед хлопців 1995 років народження і молодше переможцем і призерами стали:
1 місце – Бойко Віктор;
2 місце – Двернік Тарас;
3 місце – Вакулович Євген.
Серед дівчат 1995 років народження і молодші переможцем і призерами стали:
1 місце – Климчук Ірина;
2 місце – Примак Наталія;
3 місце – Слепченко К.

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ
26-28 червня в Гідропарку відбувалися ігри І туру чемпіонату міста з пляжного волейболу, в яких брали участь студентські та аматорські команди. У змаганнях серед студентів перемогла команда «Інваспорт-1» у складі Дейнека Леоніда та Будзінського Романа, друге місце посіла пара волейболістів з Житомирського національного агроекологічного університету – Ковальчук Олександр та Сливко Сергій, третє місце дісталося команді «Інваспорт-2» (Розбицький Віктор та Пальчинський Юрій).
Серед аматорів пляжного волейболу перше місце завоювала  команда у складі Корбута Володимира й Талько Євгена, яка у фіналі з рахунком 2 : 1 перемогла пару – Балашкевич А. та Башинський А..

ПЛЯЖНИЙ ФУТБОЛ
На відзначення Дня молоді управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради 26-27 червня 2010 року у Гідропарку було проведено міський турнір з пляжного футболу, в якому взяло участь 10 команд (“Кіфа“, “СМС“, “Штурм“, “Альянс“, “Авангард“, “Фортуна“, “Форца“, “Кристалл“, “ЖНАЕУ“, “ЖДТУ“).
У безкомпромісній боротьбі ІІІ місце виборола команда “Кристалл“, а у фінальній грі сильнішою виявилася команда Житомирського національного агроекологічного університету, яка з рахунком 2-1 перемогла команду Житомирського державного технологічного університету.
Хочеться відзначити, що спонсорами нагородження команд виступила громадська організація “Делмер“.

БІЛЬЯРДНИЙ СПОРТ
У Житомирському спортивному більярдному клубі ”Професіонал” 26-28 червня 2010 року управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради було проведено чемпіонат міста з більярдного спорту серед чоловіків ”Комбінована піраміда”, присвячений Дню Конституції України, в якому взяло участь 40 чоловік.
У турнірі І місце посів Вацківський Володимир, ІІ місце завоював Малюга Михайло, а третє місце – Корнійчук Едуард та Прокопчук Юрій.

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare