Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
18 червня 2010 року 17:45

Баскетбол

Майже одночасно з фіналом НБА (любителям статистики нагадаємо: Лос-Анжелес Лейкерз – Бостон Селтікз рахунок в серії 4 : 3), закінчилися матчі плей-офф Чемпіонату м. Житомира з баскетболу серед чоловічих команд (Вища ліга).

БК «Житомир» захистив свій титул «Чемпіона м. Житомира з баскетболу», перемігши у фіналі БК «Крошня» з рахунком 2 : 0 (59 : 57; 55 : 53).

За ІІІ-ІУ місце боролися БК «Легіон» з СК «Тонус». Бронзовими призерами стали «легіонери», які з рахунком 2 : 0 (63 : 46; 68 : 65) перемогли команду Сергія Олександровича Стебновського ( БК”Тонус”).

Інші місця розподілилися наступним чином: БК «Да Баскет» (5 місце), СК «ЖДТУ» (6 місце), БК «ХБК» (7 місце), СК «ЖНАЕУ» (8 місце).

Шахи

У м. Євпаторія з 4 по 10 червня 2010 року проходив ХІ Міжнародний шаховий турнір, в якому брали участь юні житомиряни.

Так, Денис Зосимович (вихованець міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради) в змаганнях дітей до 10 років серед 84 учасників посів почесне 10 місце та отримав грошову винагороду від організаторів турніру.

Легка атлетика

У м. Суми розпочалися V літні спортивні ігри молоді України з легкої атлетики. У перший день змагань відбулися старти легкоатлетів зі спортивної ходьби.
         Наші спортсмени, а це - Яковчук Галина посіла ІІІ місце, Світко Катерина посіла V І місце, Білорус Олексій посів ІХ місце на дистанції 20 км .

Завдяки цим результатам у загальнокомандному заліку Житомирська область завоювала бронзові медалі у спортивній ходьбі.

Вітаємо наших легкоатлетів та їх тренерів СДЮШОР з легкої атлетики! !!!

Спортивний туризм (водний)

У районі Гідропарку м. Житомира відбулася відкрита першість м. Житомира з водного туризму. Змагання з водного туризму проходили на дистанції – ралі-довга гонка (на річках: Тетерів, Гуйва, Гнилоп’ять).

Змагання проходили у трьох групах: чоловіки, жінки та юнаки.

Переможцями стали:

Чоловіки – І місце (Тесленко С., Коваль Д.), ІІ місце (Майоров К., Корольчук О.), ІІІ місце (Олівсон Н., Чевська І.);

Жінки – І місце (Воронова А., Пєшковська Т.), ІІ місце (Гонгало О., Варламова С.), ІІІ місце (Королькова О., Цуркан Г.);

Юнаки – І місце (Фіщук Ю., Буднік О.), ІІ місце (Янчук І., Пантус О.), ІІІ місце (Малашевич Б., Шульга Д.).