Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552168
Прогноз погоди
Ігор Гундич: «У Житомирі перевірять радіаційно-небезпечні об’єкти»
10 червня 2010 року 11:14

 

Ряд підприємств та установ Житомира у своїй роботі використовують джерела іонізуючого (радіаційного) випромінювання, які складають певну небезпеку при порушенні правил їх використання та експлуатації.

 

З метою виявлення відпрацьованих або непридатних до використання радіоактивних джерел, а також забезпечення контролю за їх накопиченням, переміщенням та своєчасною передачею спеціалізованим підприємствам для подальшої утилізації, у Житомирі буде проведена їх інвентаризація. Таке розпорядження видала міський голова Віра Шелудченко.

 

Голова комісії, заступник міського голови Ігор Гундич: «У ході роботи комісії буде перевірено всі підприємства міста, які використовують у своїйдіяльності джерела іонізуючого випромінювання. До роботи залучаються фахівці міської державної санітарно-епідеміологічної станції, фахівці в сфері екології. Це є нашим щоденним обов’язком – турбуватись про житомирян».Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare