Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552234
Прогноз погоди
Міська влада штрафує порушників благоустрою
8 червня 2010 року 11:45

 У вівторок, 8 червня 2010 року пройшов рейд по виявленню транспортних засобів, припаркованих на зелених зонах. В інспекційній перевірці взяли участь представники міської інспекції з благоустрою, муніципальної міліції та представники ЗМІ.

«У місті достатньо нічних платних парковок, проте власники авто свідомо порушують правила благоустрою і ставлять машини на газонах, під вікнами, на дитячих майданчиках», - зазначив заступник міського голови Ігор Гундич.

Він також зауважив, що міська влада за ініціативою мешканців іде на зустріч власникам автомобілів і дозволяє організовувати тимчасові майданчики для паркування біля будинків.

«Ми беремо на себе витрати по проектуванню, готові погодити проектну документацію у всіх інстанціях. Мешканці будинку-власники авто збирають кошти для облаштування парковки на прибудинковій територій», - поінформував І.Гундич.

У Житомирі створюється фотоархів порушень по кожному мікрорайону окремо і незабаром на вулицях міста з’явиться соціальна реклама із написами «За кермом – свиня!».

Рейди по виявленню транспортних засобів, припаркованих на зелених зонах, проводяться щовівторка та щочетверга. У місті працюють 4 рейдові групи. Інспектори проводять роз’яснювальну роботу з порушниками, попереджають про відповідальність, а у разі, коли попередження не діють, - складаються протоколи. На сьогодні складено 27 протоколів на власників транспортних засобів, які паркують автівки на зелених зонах.

Відповідно до чинного законодавтва власник авто, який порушив правила благоустрою, сплачує адмінштраф у розмірі від 340 до 1360 грн., а для посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Коли попередження не діють - складаються протоколи
Власники авто свідомо порушують правила благоустрою і ставлять машини на газонах, під вікнами, на дитячих майданчиках

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare