Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447973
Прогноз погоди
Відбулося засідання робочої групи з розгляду питань щодо запобігання наслідкам фінансової кризи в м.Житомирі
2 березня 2009 року 09:09
Відбулося засідання робочої групи з розгляду питань щодо запобігання наслідкам фінансової кризи в м.Житомирі

     Відбулося засідання робочої групи з розгляду питань щодо запобігання наслідкам фінансової кризи в м.Житомирі згідно з розпорядженням міського голови від 20.01.09 № 22. До складу робочої групи увійшли Житомирський міський голова, заступники міського голови, начальники управлінь міськвиконкому, керівники Корольовської та Богунської районних рад м.Житомира, начальники управлінь Пенсійного фонду в районах м.Житомира, Державної податкової інспекції, директор міського центру зайнятості, представники служби статистики та профспілок.
     На першому засіданні було заслухано заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.А.Заінчковського про становище, що склалося в основних сферах життєдіяльності м.Житомира., ситуацію з виплатою заробітної плати.
     На наступному засіданні будуть розглянуті вже узагальнені пропозиції щодо виходу із кризового становища.

Прес-служба Житомирської міської ради.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden