Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5458
візитів всього: 403724
Прогноз погоди
Зустріч міського голови з випускниками
26 травня 2010 року 16:06

У рамках програми «Турбота» відбулася зустріч міського голови Віри Шелудченко з випускниками загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних закладів міста. На зустріч запросили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклуваннях.

Вітаючи випускників та їх учителів, міський голова підкресла, що усі вони є гордістю міста Житомира, бо прославляють свої школи і рідне місто. "Ми пишаємося вашими досягненнями, адже успішними стають ті, хто постійно працює над собою", - зазначила Віра Шелудченко.

Міський голова побажала випускникам терпіння та любові до життя і вручила випускникам подарунки. «Попереду у вас широкі життєві дороги і великі можливості. Докладайте і надалі всіх зусиль для сумлінного навчання, ніколи не пускайте у серце зневіру і байдужість, ставте перед собою високі цілі, любіть наше місто, рідну школу, не забувайте про вчителів», - побажала міський голова Віра Шелудченко.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове