Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537791
Прогноз погоди
Участь житомирських ліцеїстів у Міжрегіональному Європейському Ярмарку відзначено почесним дипломом.
17 травня 2010 року 11:00
На запрошення Центру європейської інформації за сприянням ВГО «Українська асоціація досліджень європейської спільноти» делегація ліцею №25 ім. М.О.Щорса м. Житомира взяла участь у роботі Міжрегіонального Європейського Ярмарку у м.Рівне. Фінансову підтримку здійснював Міжнародний Фонд «Відродження» в рамках проекту «Крок до Європи – 2 етап».
Тут були представлені презентаціїні матеріали  шкільних Євроклубів Рівненської, Волинської та Житомирської областей. Проведений захід покликаний посилити діяльність Євроклубів, співпрацю між мережами сусідніх областей, покращувати імідж Євроклубів в Україні.
Загалом Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р.
На ярмарку також можна було ознайомитись із конкурсними роботами євроклубівців на тематику «Україна-ЄС». Ліцеїсти Житомира гідно представили композицію під назвою «Поліські вітання», що символізувала поєднання української та європейської культур.
Серед проведених заходів в рамках Ярмарку - вікторина “Сучасний Європейський Союз”, дебати на тему: «Учню варто бути членом шкільного Євроклубу». Цікавою та пізнавальною для нас стала доповідь експерта з питань Євроінтеграції та міжнародних відносин Олега Санжаревського на тему: “Сучасна вища освіта в Європі: міфи та реальність” . Участь євроклубу «Ровесник» було відзначено почесним дипломом.

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare