Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
14 травня 2010 року 08:46
Баскетбол.
В Чернівцях, де проходив «Фінал восьми» Першої чоловічої ліги чемпіонату України , визначилися призери змагань.

8 КДЮСШ (Маріуполь)

5 та 8 травня в спортивних залах ЖДУ ім. І. Франка та «УТОГу» проходили ігри Відкритого міського турніру серед команд ветеранів баскетболу, присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941/1945 рр., в якому брали участь команди з м. Бердичева, «Полісся» селище Володарськ-Волинський, «Кристал» селище Озерне та господарі турніру БК «Тонус».
У фіналі зустрілися БК «Тонус» та БК «Кристал», гра проходила напрочуд у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Вигравши І період з рахунком «22 : 10», житомиряни заспокоїлися, що ледь з ними не зіграло злого жарту, так вже ІІ період закінчився з рахунком «30 : 21», а ІІІ період – «45 : 42». Значний ігровий баскетбольний досвід допоміг БК «Тонус» втримати незначний очковий запас і перемогти з рахунком «59 : 53». Найрезультативнішим гравцем у складі БК «Тонус» став Оксамитний В.В. (21 очко), а у БК «Кристал» – Крутий Олексій (24 очка).
В матчі за ¾ місця баскетболісти м. Бердичева завдали поразки команді «Полісся» смт. Володарськ-Волинський з рахунком 62 : 49. Найрезультативнішим гравцем став бердичевлянин Зілінський Леонід (26 очок).

Розпочалися матчі плей-офф Чемпіонату м. Житомира з баскетболу серед чоловічих команд (Вища ліга), які будуть проходити в спортивних залах ЖДТУ та ЖНАЕУ.

Волейбол.
З 5 по 8 травня 2010 року в м. Рівне відбувався відкритий Міжнародний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений меморіалу Степана Якимовича Дем’янчука, в якому брала участь волейбольна команда Авангард–«Sanitas». Житомирянки завдали поразок усім своїм суперницям:
Авангард–«Sanitas» - ДСШ «Регіна» м. Рівне 2 : 1
Авангард–«Sanitas» - ОДЮСШ м. Рівне 2 : 1
Авангард–«Sanitas» - ОДЮСШ м. Одеса 2 : 1
Авангард–«Sanitas» - ДЮСШ м. Нетішин 3 : 0
Авангард–«Sanitas» - ОДЮСШ м. Луцьк 2 : 1
Авангард–«Sanitas» - ДЮСШ м. Костопіль 3 : 0

Таким чином, перемігши усіх своїх суперниць, команда, яку очолює Марчук Георгій Кирилович, вперше стала переможцем на змаганнях такого рівня.