Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451193
Прогноз погоди
«Багатодітні родини потребують уваги та опіки», - Ігор Гундич
12 травня 2010 року 12:24

Заступник міського голови Ігор Гундич спільно з громадською організацією «Рідне місто» привітали багатодітні родини з Днем матері.

- Моя мама з дитинства вчила мене допомагати та підтримувати тих, хто сам собі бажає допомогти, - розказує заступник міського голови Ігор Гундич. – Люди, які не бояться життєвих труднощів і долають проблеми, які більшість з нас панічно боїться, заслуговують на увагу та підтримку.

Заступник міського голови підкреслив, що свято Дня матері чудовий час для того, щоб люди звернули увагу на проблеми багатодітних родин.

- Для кожного з нас найдорожча в світі людина - це мама. Саме від неї залежить виховання дитини і саме мати прищеплює любов до рідної землі. Я виріс у багатодітній родині і знаю, як важливо не забувати про тих матерів, які виховують, вигодовують та ставлять на ноги відразу цілу юрбу дітлахів. Сьогодні одну дитину тяжко виростити, а про п’ятеро і говорити годі, - наголосив заступник міського голови.

Ігор Гундич також зауважив, що у більшості багатодітних родин однакові проблеми - це покращення житлових умов, недостатня підтримка з боку держави та елементарна увага.

День матері — міжнародне свято. Вперше встановлене офіційно Конгресом США 8 травня 1914. Після першої світової війни це свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині, Чехословаччині. В Україні офіційно відзначається щорічно, у другу неділю травня з 2000-го року.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden