Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578019
Прогноз погоди
Все починається з мами
11 травня 2010 року 14:46

11 травня 2010 року у приміщенні міського палацу культури за підтримки Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко відбулося свято, присвячене Дню Матері «Все починається з мами».

 

На свято були запрошені мами дітей з особливими потребами, діти та молодь з особливими потребами - студенти університету «Україна», вихованці гуртків для дітей та молоді з особливими потребами, які діють на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


З вітальним словом до матерів та учасників свята звернулася міський голова Віра Шелудченко:
«Світ для кожної людини починається зі святого слова «мама». У колисці матерів виколисаний весь світ. Її теплом він зігрітий, її ніжністю осяяний. Жінка-мати – зодчий наших перемог і звершень. Цей тихий подвиг самозречення матерів заради благополуччя дітей - гідний глибокої поваги».

 

Свято організоване у рамках Міської програми «Турбота». Організатори заходу -  Житомирська міська рада, Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, університет «Україна», громадська організація «Український дім - XXI століття».


Для учасників міського свята відбувся святковий концерт.

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare