Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513675
Прогноз погоди
Відбудеться свято, присвячене Міжнародному Дню Матері
11 травня 2010 року 10:21
Свято, присвячене Міжнародному Дню Матері
« Все починається з мами »


    11 травня 2010 року у приміщенні Житомирського міського палацу культури за підтримки Житомирського міського голови В. Т. Шелудченко відбудеться урочисте свято, присвячене Міжнародному Дню Матері « Все починається з мами». Початок свята о 12.00 год.
    Проведення свята має на меті формування у кожній дитині таких духовних якостей, як усвідомлення свого обов'язку перед батьками, а особливо перед матір'ю, виховавання любові, поваги, чуйності, вдячності до найсвятішої людини на землі - мами; розкриття величі жінки-матері та її ролі в житті кожної людини.
    Організатори свята: Житомирська міська рада, міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, університет « Україна», громадська організація «Український дім - XXI століття».
  У святі братимуть участь мами дітей з особливими потребами, діти та молодь з особливими потребами - студенти університету «Україна», вихованці гуртків для дітей та молоді з особливими потребами, які діють на базі міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare