Довідково
В місті Житомирі поживає понад 13 тис. ветеранів Великої Вітчизняної війни. За ініціативою міської влади спільно з радою ветеранів протягом року проводяться спільні заходи, надається допомога в організації роботи первинних громадських організацій ветеранів.
В 2008 році 146 учасникам та інвалідам Великої Вітчизняної війни надана грошова допомога на суму 22 тис.грн.
![](/data/files/028_wm(1).jpg)
![](/data/files/021_wm(2).jpg)
![](/data/files/003_wm.jpg)
![](/data/files/004_wm.jpg)
![](/data/files/014_wm.jpg)
Прес-служба Житомирської міської ради