Прогноз погоди
Спортивні новини Житомира
17 березня 2010 року 10:02

Легка атлетика.
На Чемпіонаті України зі спортивної ходьби, який проходив 13-14 березня у м. Євпаторія АР Крим, збірна Житомирської області виборола ІІ загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Київської області. У змаганнях брали участь команди з 14 регіонів України.
Житомирянки Світко Катерина і Яковчук Галина стали призерками серед юніорів на дистанції 10 км., посівши ІІІ та ІІ місце відповідно.
На дистанції 20 км. у змаганнях серед дорослих Шевчук Олена посіла ІІІ місце.
За підсумками Чемпіонату України житомиряни - Яковчук Галина, Шевчук Олена та Венгловський Олександр потрапили до складу збірної України й будуть брати участь у Кубку світу зі спортивної ходьби, який проходитиме у Мексиці.

Гирьовий спорт.
12-14 березня спортивний зал Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» (вул. Фещенко-Чопівського, 10) гостинно приймав учасників Кубку України з гирьового спорту, в якому брали участь спортсмени з 14 областей України.
Збірна Житомирської області перемогла у загальнокомандному заліку, набравши 246 очок. Хочеться відмітити, що збірна Кіровоградської області, яка посіла почесне ІІ місце виборола 119 очок і лише на одне очко обійшла збірну Донецької області, яка посіла ІІІ місце.